U zeleného stromu

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Janov 5, Janov 40502

Stylový hotel U zeleného stromu se nachází v klidné obci Janov, v Českém Švýcarsku. Disponuje kapacitou 6 různě velkých pokojů a nabízí též další možnosti ubytování v nedalekých depandancích Bušeranda a Pod Rozhlednou. Majitelé hotelu U zeleného stromu jsou členy Klubu českých turistů a tak vám rádi dají ty nejlepší tipy na výlety a procházky v okolí. V nabídce je též hotelový mikrobus. Součástí budovy hotelu je společenský sál, který je možné využít pro skupinové akce či menší jednání. Hotelové prostory nabízí bezdrátové připojení na internet zdarma. U budovy hotelu je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště.

  • Internet
  • Polopenze v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

U zeleného stromu On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj (hlavní budova)
Dvoulůžkový pokoj (hlavní budova)
Dvoulůžkový pokoj (depandance Pod Rozhlednou)
Dvoulůžkový pokoj (depandance Bušeranda)
Dvoupokoj 2+1 (hlavní budova)
Třílůžkový pokoj (hlavní budova)
Třílůžkový pokoj (depandance Pod Rozhlednou)
Čtyřlůžkový pokoj (hlavní budova)
Čtyřlůžkový pokoj (depandance Bušeranda)

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

U zeleného stromu Pokoje

Hosté hotelu U zeleného stromu se mohou ubytovat v pokojích s jedním, dvěma, třemi i čtyřmi lůžky. V nabídce jsou též dva rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi. Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, kde jsou pro hosty připraveny ručníky a základní hygienické potřeby. V pokojích je televize a lze zde též zdarma využívat bezdrátové připojení na internet.

U zeleného stromu Gastronomie

Pro všechny ubytované hosty je každý den k dispozici chutná bufetová snídaně a večeře v hotelové restauraci. Ta se pyšní výtečnou domácí kuchyní nabízející tradiční české pokrmy. V letním období lze využít venkovní gril na zahradě před hotelem.

U zeleného stromu Recepce

PO - ČT 08:00 - 20:00
PÁ - NE 10:00 - 20:00
případně dle provozních potřeb hotelu a individuální domluvy s klientem (večerní příjezdy apod.).


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

U zeleného stromu Dostupnost

Hotel U zeleného stromu se nachází v severní části obce Janov. Autobusová zastávka Janov je vzdálená 150 metrů od budovy hotelu. Odtud mohou hosté pokračovat na další autobusová spojení do okolních měst. Přijíždíte-li do Janova autem, můžete jej zdarma zaparkovat na soukromém parkovišti před hotelem.

U zeleného stromu Okolí

České Švýcarsko láká návštěvníky na mnoho přírodních krás a výletů. Jen 5 kilometrů od hotelu se nachází Pravčická brána, největší skalní most v Evropě. Má úctyhodné rozměry a tři oblíbené vyhlídky, které nabídnou nádherný pohled do okolní krajiny. Výletní zámeček Sokolí hnízdo k bráně neodmyslitelně patří. Dnes zde najdeme dobovou restauraci a muzeum. Vyhlídka Belveder je další ze skalních teras, kterou můžete v oblasti Hřenska obdivovat. Nachází se ve výšce 130 metrů nad řekou Labe.

U zeleného stromu Speciální akce a slevy

Hotel disponuje velikým sálem, jehož maximální kapacita je 198 sedících, a to i při zachování velkého tanečního parketu. Sál je vhodný k pořádání tanečních zábav, plesů, firemních a jiných večírků, oslavám a slavnostním hostinám. Vyvýšeností střední a horní části jej lze rovněž využít pro hudební, divadelní a jiná umělecká vystoupení. Hotel nabízí možnost postavit slavností tabuli pro 103 osob tak, aby zůstal zachován velký taneční parket.


 

U zeleného stromu

Janov 5, Janov
Zobrazit celou mapu